Час роботи
Пн-Пт: 09:00-19:00

Зателефонувати?

Каталог товарів
Medsolve > Новини > GC Corporation - всесвітньо відомий виробник стоматологічної продукції

GC Corporation - всесвітньо відомий виробник стоматологічної продукції

05.08.2020

GC Corporation всесвітньо відомий виробник стоматологічної продукції: фотополімерних композитів, адгезивів, стеклоїономерних цементів, пластмас, відбитків мас, кераміки, а також інших матеріалів для стоматологів і зубних техніків.

Основні етапи розвитку GC Coporation

Корпорація Джі Сі

Макото Накао – Головний управляючий та Президент компанії
Молодість, краса і здоров'я – основні щоденні мрії людей. У найближчому майбутньому саме стоматологія може внести основний вклад в реалізацію таких бажань. Прориви в стоматології є пріоритетними завданнями для нас, які реалізуються завдяки постійним досліджень та розвитку. Наше пріоритетне завдання - впровадження загальносвітових стандартів в нашу продукцію, яка навіть перевершує їх, вона не завдає шкоди навколишньому середовищу, а слідчо і кожному жителю цієї планети. Прийняття на себе велику відповідальність і ряду зобов'язань в сфері стоматології супроводжували корпорацію Джі Сі з моменту її заснування в 1921 році. Нашою метою є зробити двадцять перше століття «сторіччям здорових зубів».

Дослідження і розвиток корпорації удосконалюються
Ми постійно працюємо над перевіркою та поліпшенням нашої продукції. Також, основою нашої корпоративної філософії є найостанніших стандартів досліджень і розвитку. Головний фактор у цьому – точне розуміння побажань та інтересів наших клієнтів, що забезпечує успіх нашої діяльності.
У найближчому майбутньому будуть реалізовані нові важливі розробки в сфері мінімальної інтервенції і адгезивного бондинга, що стало реально завдяки новим концепціям і продукції, розробленої в першу чергу для лікарського застосування. Корпорація Джі Сі була нагороджена Медаллю Якості Японії, найбільш високою нагородою за контроль якості в світі. Наша компанія виробляє будь-які видаткові стоматологічні матеріали, інструменти, апарати для лікарів і лабораторій.

“Semui” заради спільної вигоди
Основою нашої роботи і корпоративної філософії є щоденне дотримання принципу “Semui”. Він полягає в гармонійному поєднанні істинної мудрості, милосердя, ідеальної об'єктивності та самовіддачі. Ця філософська концепція реалізується в рамках роботи наших співробітників. Завдяки такому підходу, в першу чергу, ми постійно турбуємося про високу якість нашого продукту і повне задоволення бажань клієнтів. Наша впевненість в тому, що корпорація Джі Сі внесе свій внесок в те, що двадцять перше століття буде «сторіччям здорових зубів» не позбавлена підстав, і ми досягнемо цього!

Корпорація Джі Сі в Європі

Генрі Ленн - Президент

Перш за все - якість
Більше, ніж 25 років європейський підрозділ корпорації, Джі Сі Європа, завдяки високим стандартам обслуговування клієнтів, надійним якістю продукту і простотою застосування матеріалів, є популярною серед зубних техніків і стоматологів. Ім'я компанії більше 20 років пов'язано з високою якістю експертизи і розробок в сфері виробництва пакувальних мас, гіпсів і відбиткових матеріалів.  Також ми – лідери в сфері виробництва стеклоїономерних цементів. Естетична стоматологія також є пріоритетом в роботі корпорації, завдяки виробництву реставраційного композітаклініческого застосування GC Gradia Direct, серії інноваційних керамік GC Initial и композиту для лабораторного застосування GC Gradia.

Наукова співпраця
Наявність усталених традицій і досвіду в стоматологічній сфері дозволяє нам бути однією з передових компаній, яка поставила за мету реалізувати нові прориви в науці і практиці. Тільки поєднуючи останні наукові розробки з безпекою клієнтів, продукції та стоматології взагалі, можна досягти цієї мети. Для цього протягом довгих років Джі Сі Європа фінансує відомий бельгійський Факультет Стоматології Інституту Левена.  Завдяки такій співпраці реалізується ряд проектів по розробці кафедрою Тошио Накао адгезії всіх стоматологічних матеріалів, для більш глибокого дослідження алгоритмів адгезії дентину і емалі.

Інформаційний обмін і партнерство
Визначення тенденцій розвитку, запитів клієнтів і вимог до продукту на ранніх стадіях досягається за допомогою кропіткої роботи відділів по зв'язком з громадськістю, регулярному інформаційному обміну з зубними техніками і стоматологами. Завдяки цьому були розроблені три основні принципи – визначення, запобігання і відновлення – які лягли в основу інноваційної концепції Мінімальною Інтервенції, яка буде представлена на IDS 2005. Складовими даної концепції є два передових продукту: GC Saliva-Check, дозволяє просто і всебічно діагностувати стан слини; и GC Tooth Mousse, забезпечує високу ефективність і відмінний захист від карієсу. Дослідниками корпорації була реалізована розробка передової бодінговой системи GC G-Bond для GC Gradia Direct. Для будь-яких светоотверждаємих матеріалів був розроблений інноваційний LED-полімеризатор GC G-Light.

Представництва корпорації Джі Сі по всій Європі
В основних країнах Європи корпорація Джі Сі має свої представництва, що дозволяє оперативно реагувати на нові запити регіональних ринків. Більшість регіональних експертів спеціалізованої стоматологічної торгівлі є нашими партнерами. Компанія дбає про те, щоб продукція була завжди в наявності і доставлена якомога швидше. Це гарантується центральною базою даних і мережею, яка охоплює всю Європу. «Якість в першу чергу» - це гасло Джі Сі Європа, який реалізується як в якості нашої продукції, так і в високому рівні послуг!